DIEVAS ABSOLIUTAS

MYLĖKITE IR BŪKITE MYLIMI

DIEVAS ABSOLIUTAS : - 0 ... 9 D.


                                                 VIDMANTAS GRINČIUKAS 1969.08.17                                                                                                                                                                                                    ŽMONIJOS EVOLIUCIJOS MEDŽIAGA !APIE MANE :  
DIEVAS ABSOLIUTAS ! - Vidmantas GrinčiukasAPIE AUTORIŲ :

AUTORIUS GYMĖ 1969 metais LIETUVOJE, ROKIŠKIO RAJ., JUŽINTUOSE ( Južintų apylinkėje ). GIMIMO laikas : 1969.08.17. AUGO IR MOKĖSI ROKIŠKIO RAJ. KAMAJŲ APYLINKĖJE, DUOKIŠKYJE. BAIGĖ UTENOS POLITECHNIKUMĄ ir dirbdamas mokėsi KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITĖTE specialybės kursais elektrotechnikos INŽINIERIJĄ.

Nuo mažens pradėjau domėtis dvasine sritimi ir visą gyvenimą buvau su ja susietas, nes 50 metų pragyvenau be sąmoningos nuodėmės !

GYVENDAMAS TYRINĖJAU DIEVĄ, mano tyrimai parodė neįtikėtinus REIŠKINIUS, nes pavyko pilnai ištirti DIEVĄ ! Ištyriau visapusiškai BE MATERIJĄ !

AUTORIUS : INDIGO ( KRISTAUS LOGAS ) - Vunderkindas.


– Vidmantas Grinčiukas -

Pasirašo : DIEVAS !


 Vidmantas Grinčiukas 1969.08.17 d.


1. INDIGO ŽMOGUS !

2. Kristologas - Kristaus LOGAS !

3. PARANORMALIŲ REIŠKINIŲ PSICHOLOGAS !

4. PSICHOLOGAS

5. BIOENERGETIKAS !

6. AIŠKIAREGYS !

7. EKSTRASENSAS !

8. MEDIUMAS !

9. ABOLIUČIOS ELEKTROTECHNIKOS INŽINIERIUS : (elektronikos inžinierius, elektros inžinierius, automatikos inžinierius, mechatronikos inžinierius).

10. ŽMOGAUS BIOLOGINIO MOKSLO (Genų - Genetikos) inžinierius, per DIEVO PERDUODAMAS ENERGIJAS !

11. Sudėtingiausių Pasaulyje technologijų inžinierius, per DIEVO PERDUODAMAS ENERGIJAS !

12. GAMTOS MOKSLŲ INŽINIERIUS, per DIEVO PERDUODAMAS ENERGIJAS !

13. SAULĖS SISTEMOS TYRIMŲ TECHNOLOGAS, per DIEVO PERDUODAMAS ENERGIJAS !

14. VISATOS TYRIMŲ TECHNOLOGAS per DIEVO PERDUODAMAS ENERGIJAS !

15. Žemės planetos tyrimų technologas per DIEVO PERDUODAMAS ENERGIJAS. DIEVO LOGISTINIO CENTRO LOGAS  (INDIGO – Kristaus hibridas - Vidmantas V – G7). Pasirašo : DIEVO LOGISTIKOS CENTRAS ( DIEVAS ( - 0 - )).

 


Panevėžys 51 m.
Vidmantas Grinčiukas
+370 61719177
grinciukas7@gmail.com

Trumpai apie mane
CV kodas: 4151325 Atnaujinimo data: 24. spalio 2018 m.

Asmeniniai duomenys :

Vardas: Vidmantas Grinčiukas
Amžius: 49
Gimimo data: 17. rugpjūčio 1969
Lytis: Vyras
Vaikai: 26 metų, 30 metų
Adresas: Panevėžys, Panevėžio, Lietuva
El. paštas: grinciukas7@gmail.com
Kontaktinis telefonas: 8 617 19177
Išsilavinimas: Aukštesnysis išsilavinimas

CV redagavimo data: 24. spalio 2018

Prisistatymas:

Esu pareigingas ir sąžiningas žmogus, turintis labai gilias ir plačias žinias, bei didžiulę patirtį elektros, automatikos ir elektronikos inžinerinėse srityse. Nuo 1988m. dirbu susijusius su inžinerija kūrybinius ir kitus darbus. Galiu suprojektuoti ( sudaryti el. schemas ) labai sudėtingas sistemas šiose srityse. Ištobulinęs esu tiltinių ir ožinių kranų el. sistemas, kurios praktikoje labai patikimai dirba. Technologiniams valdomais elektronika presams , esu sukūręs kompiuterinį jiems valdymą, panašiuose kūrybiniuose darbuose esu pasiekęs tobulų rezultatų.

Profesinis išsilavinimas

Utenos politechnikumas
Specialybė: 1984 - 1988, elektros įranga ir sistemos

Papildoma informacija:
Elektrotechnikos sritimi pradėjau domėtis aštuonmetėje mokykloje ir jau 36 metai kaip tebesidomiu. Baigęs politechnikumą neoficialiai siekiau universitetinių žinių šioje srityje, kartu dirbdamas.

Papildomas išsilavinimas :

AB " Panevėžio ekranas"

Tema: Mechatroniko specialybės įsigijimas , 2002, vieneri metai

Papildoma informacija:
Gerai išstudijavau mechatroniko specialybę ir inžineriją elektrotechnikoje.

Darbo patirtis :

06/2006 - 10/2008 (2 metų ir 4 mėnesių) UAB " ARHEDA'' projektuotojas (automatika) !

Užduotys: Įvairiems el. įrenginiams ir automatikai projektuodavau elektrines schemas. Atlikdavau elektrotechninius skaičiavimus. Bendraudavau su užsakovais techniniais klausimais. Įmonė gamino įvairius elektros - automatikos skydus, teko juos gaminti ( montuoti ) ir kurti sistemines schemas ( projektuoti ).

Pasiekimai:

Kalbant apie asmeninius pasiekimus tai apie 1998 metus elektronikoje teko kurti logines sistemas iš mikroschemų, bendraudavau su tos srities dėstytojais. Apie 2002 metus KTU studijavau valdiklių programavimą ir orines sistemas, teko programuoti valdiklius ir Dažnio keitiklius, bei sudarinėti el. schemas su jais. Teoriją ir skaičiavimus nagrinėdavau iki fizikinių dėsnių, labai smulkiai. Elektronikoje kurdavau sistemas iš išdirbtų praktiškai mazgų, tačiau teko kurti ir pačius mazgus, juos išdirbti. Elektroje labai puikiai išsiaiškinau žinynus su kuo praktikoje susiduriama , kurdavau elektrines sistemas panaudodamas elektronikos komponentus.
Išėjimo priežastis: Įmonėje susiformavo kritinė padėtis dėl veiklos trūkumo.

Papildoma informacija:
Kitose įmonėse dirbau sekančiose pareigose;

Automatikos inžinieriumi, elektronikos inžinieriumi, mechatroniku, KMP ir automatikos derintoju, elektriku pagal 6 kateg. Tačiau visada rasdavau laiko žinių tobulinimui.

Apie 2004 metus dirbau AB " Panevėžio EKRANAS " įmonėje MECHATRONIKU, kuri siuntė į KTU Panevėžio filialą Mechatroniko kursus ( valdiklių programavimo ir pniaumatikos sistemų priežiūrą ), studijavau programavimą ir pniaumatiką - orines sistemas , kartu dirbdamas. Labai gerai sekėsi Mechatroniko specialybė, nes kartu dirbau ir elektroniku ( elektrotechniku ).


Prieš AB " Panevėžio ekraną " dirbau Policijoje elektroniku - ryšininku apie metus. teko remontuoti racijas, video sistemas montuoti ir remontuoti, telefonines grandis prižiūrėti.

Prieš Policiją teko dirbti autoservise lengvųjų automobilių autoelektriku - elektronikų. Darbas labai gerai sekėsi, nes nesu savo karjeroje neradęs gedimo , ar nesuremontavęs kažkurio automobilio.


Prieš lengvųjų automobilių autoelektriku teko padirbėti Metus Įmonėje " Kelias " krovininių automobilių autoelektriku - elektroniku. Remontuodavau irgi Automobilius , tačiau ne lengvuosius, o krovinines mašinas " Skanijas ", " Volvo " ir kitas. Kadangi buvau apsiforminęs elektroniku teko dirbti ir kitus darbus susijusius su elektronika, tokius kaip elektronikos stendų remontu ir kitus. darbas taipogi nuostabiai klostėsi , nes nebuvo karjeroje gedimo, kurio būčiau neradęs.


Dar kažkurias Įmones praleidau , sunku prisiminti pagal eiliškumą ir metus, nes Buvau įsidarbinęs pas privatininką labai sudėtingų presų automatizavime, turėjau klijantą ir Kaune. Ten dirbau inžinieriumi elektroniku - automatiku, nes projektuodavau elektroninius plastikos spaudimo presus , jų visą technologiją, teko kurti ir montuoti kompiuterines sistemas.

Po Privatininko Pamenu apie metus dirbau Įmonėje " Malsena ", Ruošiau elektronikos gaminius naujam cechui, tokius, kaip dažnio keitiklius ir kita, ten teko irgi kūrybinio darbo, bei remontinio grynai elektrotechninio. Esu Kūręs Jų laboratorijoje automatikos - elektronikos kažkokią sistemą su dažnio keitikliu (nepamenu smulkiai ką).


Dar Kažkuriais metais buvau Įsidarbinęs elektros montuotoju (Įmonės nepamenu) Pamenu ten suprojektavau statybos tresto pastatui liftą ( dokumentams ), ne keleivinį (žmonėms ) , o automatinį per kelius aukštus dokumentams. Pačiam teko ir įgyvendinti projektą. Ten teko dirbti elektros montažo įvairius darbus.

Kadangi Panevėžio ekrane buvo pamaininis darbas su draugu Vytu atidariau Panevėžyje Buitinės technikos dirbtuves stoties 10 adresu, ten dviese remontuodavome visą buitine elektroniką, televizorius , muzikinius centrus ir kitą, važinėjau pas klientus į namus remontuoti skalbimo mašinų - automatų, šaldytuvų ir kitų elektroninių įrenginių. ( Mano seniau buvo tuo užsiimta, tad gerai išmaniau šią sritį).

Grįžtant į dar senesnius laikus dirbau ne vienerius metus, o apie 6 m. KMP ir Automatiku - elektriku pagal 6 kategoriją. Panevėžio keliuose. ten teko bet kokius darbus dirbti nuo sudėtingų projektavimo iki paprastų elektriko. Teko projektuoti sudėtingas technologijas cechams, tokiems kaip gelžbetonio ir bitumo. ( Daug pasisėmiau patirties tenai dirbdamas, nes dirbau viską, kas susiję su elektra - elektrotechnika ), montuodavau ir kurdavau skydus, dirbau inžinieriaus darbą visose kategorijose imant nuo elektros iki sudėtingiausių technologijų. Ten esu bokštinį kraną naujai per projektavęs, ( elektrą - elektrotechniką ), ir pats įgyvendinęs projektą.


Prieš Panevėžio kelių įmonę dirbau "KRANVALDA" Įmonėje , remontuodavau savaeigius - automobilinius ir kitus kranus, tokius kaip "RDK" su vikšrais ir pan. (Ten susidūriau su elektronika Krūvio ribotuvais, kuriuos labai gerai išsiaiškinau dirbdamas ir autoelektriko darbus)

Prieš "KRANVALDĄ" dirbau stiklo fabrike, kur Įgijau elektrotechniko 6 kategoriją. Teko gamykloje netgi kurti suvirinimo agregatus ir gaminti, gerai suėjau su atomatikos centru, iš kurio pasisėmiau daug žinių. Prižiūrėjau visus elektrinius tiltinius - ožinius kranus ( buvau Vilniuje kursuose, kur 10 - balėje vertinimo sistemoje gavau 10 balų už labai geras žinias.


Prieš Stiklo fabriką dirbau Panevėžyje - Piniavoje dujotiekį elektros meistru - elektriku 5 kategorija ( iškart po armijos ) Važinėjau daug po Lietuvą, kur yra dujotiekio objektai. Gerai suėjau su kolektyvu ir pniaumatikais automatikoje pasisėmiau žinių, ( ten laisvalaikiu pradėjau remontuoti buitinę elektrotechniką ir visą gyvenimą su ja buvau susietas ). Darbas labai gerai sekėsi būčiau tapęs energetiku, tačiau dėl gyvenamos vietos persikrausčiau į Panevėžio miestą ir įsidarbinau ten, kur žmona dirbo, į stiklo fabriką.
Pagrinde visas turimas žinias pasisėmiau iš Įmonės " stiklo fabrikas " ir " Panevėžio keliai.

Reikalavimai būsimam darbui !

Pirmenybė Energetika :

Pageidaujamas užsiėmimas (1): Elektros inžinierius !

Papildoma informacija: Elektros srityje galiu dirbti labai daug įvairių inžinerinių darbų; Konsultantu, projektuotoju, dirbti su įrengimais ir juos prižiūrėti.
Pageidaučiau dirbti ir namuose, jei darbas susijęs su kompiuteriu ir projektavimu.

Sekantis pasirinkimas Inžinerija :

Projektuotojas (automatika)

Papildoma informacija: Elektronikoje ir šioje srityje turiu labai gilias ir plačias žinias, tačiau dar neturėjau laiko išmokti dirbti autocad programa, schemas braižau kitomis programomis.

Vieta: Panevėžio / Panevėžys
Galimybė pradėti darbą: Nedelsiant

Mėnesinis atlyginimas (neto): 850.00 €
Papildoma informacija apie atlyginimą: Pagal susitarimą

Kalbų mokėjimas :

Gimtoji kalba: Lietuvių

Rusų Bendravimas žodžiu: B1 vidutiniškai Informacijos pateikimas žodžiu: B1 vidutiniškai Skaitymas: B1 vidutiniškai Klausymas: B1 vidutiniškai Rašymas: A2 pagrindai

Kompiuterio išmanymas
Dirbu kompiuteriu laisvai su įvairiomis programomis ir internetu. Gerai įgudęs dirbti esu su Corel DRAW 12 versija ir wizion programa.

Vairuotojo pažymėjimas
Įgytos kategorijos: A, B, C
Nuo: 1988 (31)


Papildoma informacija
Asmeninės savybės: Esu doras, sąžiningas ir pareigingas žmogus. Indigo vaikų - žmonių pasaulėžiūros

Stipriosios savybės: Stiprių savybių labai daug turiu savyje parapsichologijos kontekste ir žmogiškoje energetikoje. Turiu telepatinių - dvasinių ir kitų gabumų.
Energetikoje savyje galiu jausti Gamtos, Dievo , netgi spalvų energijas ir t.t.
Daug laiko gyvenime teko praleisti Dievo energetiniame aspekte, t.y. bendroje harmonijoje su Juo. Ryšiuje su Dievu įmanoma daryti stebuklus, tokius kaip materiją keisti arba Ją panaikinti, kas yra man pačiam pavykę daug sykių.

Pats esu žinomas kaip geras MEDIUMAS - PARAPSICHOLOGAS.
Esu internete daug mokomosios žmonėms medžiagos pateikęs dvasinės logikos plotmėje.
Silpnosios savybės: Kartais energetiškai išsenku - palūžtu nuo žmonių negatyvo.
Pomėgiai, hobiai: Pomėgiai ir hobi yra ( elektrotechnikos ), Dievo, gamtos,... visumų psichologija - Parapsichologija. Ryšių užmezgimas Dvasinėje ir žodinėje telepatijoje... Paskutiniu metu atitolęs esu nuo žodinės telepatijos minčių pažinimo kituose žmonėse, nes reikalingi indigo sąmonės žmonės šiems ryšiams.
Esu labai geras energetikas tiek žmogiškajame kontekste, tiek elektrotechnikos mokslo kontekste.
Kita informacija
Papildoma informacija: Esu indigo sąmonės žmogus, gerai žinantis ir suprantantis savo sritis tiek elektrotechnikos moksle, tiek " indigo " terminologijoje.

Pasirašo : Vidmantas INDIGO.

Pageidaujamas atlyginimas
850 eur (atskaičius mokesčius)Darbo patirtis

1988 - Dabar
32 metai 12 mėnesių Daug įmonių

ELEKTROTECHNIKOS INŽINERIJA


Išsilavinimas

1984 - 1988
4 metai Utenos POLITECHNIKUMAS ( Specialybės KURSAIS KTU )

Pramonės įmonių elektriniai įrengimai


Kalbos

Rusų


Kalbėjimas


Pagrindai

Supratimas


Vidutiniškai

Rašymas


Nemoku

Kompiuterinės žinios

Coreldraw

4 ir daugiau m.

Word

4 ir daugiau m.

Papildoma informacija

El. Schemas braižau Coreldraw

Kursai, seminarai


Mechatronikos inžinerija ( KTU )

Valdiklių programavimas " OMRON " - Pniaumatika


Kita informacija

Vairuotojo pažymėjimas
A (32 m.) B (32 m.) C (32 m.)

Laisvalaikio pomėgiai :
RAŠAU knygas " ELEKTROTECHNIKOS INŽINERINIS MOKSLAS ". Esu parašęs knygą " GYVENKIME TOBULAI " ir išleidęs.


GERBIAMAS IR MYLIMAS SKAITYTOJAU ! - PASIKLAUSYKIME ŠIO MUZIKINIO VIDEO :


VIDMANTAS G - 7 ( vunderkindas ) Pasaulio ŠACHMATUOSE :

 

Vidmantas Grinčiukas ( 51 )
Panevėžys - Lithuania
INDIGO VIDMANTAS
Užsiregistravo : 2020 - 09 - 24
Paskutinį kartą matytas : 2020 - 12 - 24 d.  21:30 val. ( lt )

REITINGAS : 1719
Sužaistos partijos : 140
Pergalės : 122 ( 87.1 % )
Pralaimėjijimai : 10
Lygiosios : 8

Serija : +7
Nutrauktos partijos : 0%

 SU MEILE ! - Svetainės Administratorius : - Vidmantas Grinčiukas 2020 m.