DIEVAS ABSOLIUTAS

MYLĖKITE IR BŪKITE MYLIMI

ŽEMĖ ŽEMAITIJA !

 VIDMANTAS G - 7


VIDMANTO PLANETA - MĖLYNA SAULĖ ( ŽEMĖ ŽEMAITIJA ) !


VIETOS KODAS : - 0000000000 - ... ... ... - 9999999999 - ... ... ... - 0123456789 - ... ... ... - M. S. : - 08. - DIEVO ABSOLIUTO KODAS. - V. PLANETA - D. : BENDRAS KODAS - D. ABSOLIUT. - 36908170800. RŪMAI Nr. 1 ( PATALAS ) !.


PASIRAŠO : - VIDMANTAS GRINČIUKAS - ABSOLIUTINĖS VISUMOS PRADAS DIEVAS ABSOLIUTAS !.


ŽMONIJOS EVOLIUCIJOS MEDŽIAGA !
VIDMANTO G - 7 PLANTOJE YRA DIEVAS - BORUŽĖ ( DIEVO ENERGIJA PAVADINIMU BORUŽĖ ) ! 


1. PROJEKTAS :

TOKIA PAT VISATOS žemė, kaip prie Marso, jos plotis 5000 km. 

2. PROJEKTAS :

APSIKRITA ŽEMĖ ŽEMAITIJA turi CENTRĄ : - RŪMUS SIDABRO SPALVOS  -  ... ; - Nr. 1.   

                                        ( PATALAS ) !.

 

3. PROJEKTAS :

SANDAROS PROJEKTAS enter ! 2020. 12. 01 d. !

PASIRAŠO  :  SANDARA    ;;;; ; ; ; ; ; ; ; ; ;                    enter
SANDARYTE, kiek suprantu ėmeisi kito projekto ne šio paminėto ir išėjimą mano iš žemės planetos prailginai apie 2 metus ... gerai, daryki nuostabų projektą ! aš tau pritariu   - VIDMANTAS GRINČIUKAS - .


MANO POKALBIS SU MANO MYLIMA MAMA ŽEME :  - LABAS MAMA ŽEME ! ... Kiek iš Tavęs supratau, kad Tu buvai šokiruota mano švento KŪNELIO, kai atsiguliau į PIEVUTĘ PRIE PANEVĖŽIO - iškart pasakei : - Tai ne žemės KŪNELIS ! ... sugebėjai iškart padaryti transcjonizaciją kelyje PANEVĖŽYS - KLAIPĖDA ... Labai prasiplėtė teritorijos, nėjus į Klaipėdos pusę, teko ilgoką kelią grįžti namo ! Kaip Tau MAMA ŽEME PATIKO MANO ROJAI MĖLINOJE SAULĖJE ? ... Juk sakei, kad su DUKROMIS JUOS APLANKEI TRANSCJONU ... AŠ TAVE BUVAU PERSPĖJĘS, kad ten Visatos AUKŠČIAUSIOS VIRŠ SĄMONĖS ... GERAI, KAD TAU LABAI PATIKO !.

AČIŪ TAU MYLIMA MAMA ŽEMĘ, KAD LABAI MYLI MANE ! ... Aš irgi Tave myliu !, man problemas sukelia tik žmonija su  NEGATYVO BIOENERGIJOMIS,  o taip viskas nuostabu !. Aš kažkada vaikystėje žmones mokinau Tave mylėti  ir  TU MYLIMA MAMA ŽEMĘ už tai mane labai myli ... tik už vieną mano ištartą sakinį " MYLĖKIME MAMĄ ŽEMĘ, kol ant Jos  vaikštome ". AČIŪ TAU MAMA ŽEME UŽ MAN SKLEIDŽIAMĄ MEILĘ !

 - Vidmantas  G - 7 -


NETOLI ŽEMĖS PLANETOS YRA SUKURTA MIKRO - KRISTALO MOKYKLA !  - PAGARBIAI : DIEVAS ABSOLIUTAS VISATA ( INDIGO VIDMANTO G - 7 TĖTĖ ) - ! Vidmantas G - 7 yra PENKTASIS ELEMENTAS !


SU MEILE ! - Svetainės Administratorius : - Vidmantas Grinčiukas 2020 m.